Radiálne domové ventilátory

Radiálne domové ventilátory

Radiálne domové ventilátory

Radiálne domové ventilátoryozdobné základ radiálne domové ventilátoryozdobné s časovým dobehom aj ventilátory s parovým senzorom a tiež radiálne ventilatory do kupelne ozdobné s pohybovým senzoromNaše radiálne domové ventilátory sú vybavené buď s klznými ložiskami alebo s guľočkovými ložiskami.
Ventilátory do kúpeľne ozdobnés klznými ložiskami sú použiteľné na stenu a ventilátory do kúpeľne s gulôčkovými ložiskami aj na stenu aj do stropu .
Ventilátory do kúpeľne ozdobné sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú radiálne domové ventilátory aj kúpelňové ventilátory určené k použitiu pre dlhšie vetracie potrubie. Radiálny ventilátor je určený pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.Radiálne domové ventilátory na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami. Radiálne domové ventilátory sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS..Všetky ventilátory pri oprávnenej reklamácí ihneď meníme v záručnej dobe za nový.
Označenie T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/   sa nastavuje otáčaním potenciometra  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie.
  • Označenie TH Ventilátor  je vybavený časovačom a čidlom vlhkosti  .Čidlo vlhkosti  je nastaviteľné  v koncentrácíí z ~ 60% na ~ 90%. Ak úroveň vlhkosti H klesne pod nastavenú hranicu ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až  do 30 minút v závislosti na nastavení na časovači /timer/ Otáčaním ovládacieho gombíka  jednotlivých potenciometrov pre / časovač T a H pre snímač vlhkosti/  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre zníženie nastavenej hodnoty. .
  • Označenie TP Ventilátor  je vybavený časovačom a pohybovým senzorom. Ventilátor sa aktivuje v prípade detekcie pohybujúceho sa vo vzdialenosti od 1 m do 4 m s detekčným uhlom 100 ° . Po opustení priestoru detekovaného pohybovým senzorom vypnutý ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od  2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača / timer/ .Časovač /timer/  sa nastavuje otáčaním potenciometra v  smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie.
  • Označenie L :Ventilátor je vybavený guličkovým ložiskom.